o nas

Zobacz, nasz zespół jest już gotowy do startu

Nasz zespół to wybuchowa mieszanka doświadczonych i ambitnych specjalistów o niewyczerpanych pokładach pozytywnej energii i zapału do podejmowania nowych, nawet najtrudniejszych wyzwań. Nie brakuje nam również talentu i świetnych pomysłów. Eventy, marketing i reklama to nasze życie. Poznaj nas bliżej.

Nasz zespół

Artur

Prezes Zarządu

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2007 roku zaangażowany w organizację projektów edukacyjnych. Realizował od podstaw konferencje tematyczne, kongresy, szkolenia oraz wystawy Expo dla branży szkoleniowej oraz HR. Do dnia dzisiejszego – organizator niezliczonej ilości eventów wszelkiego rodzaju.

Dowiedz się więcej

I to na tyle suchych faktów, bo Artur to tak naprawdę:
Prezes trzymający zespół w ryzach.
Niepokorna dusza z uporem wdrażająca i rozwijająca kolejne pomysły.
Indywidualista świetnie radzący sobie z pracą w grupie.
Mentor, doradca, z chęcią dzielący się swoją wiedzą z innymi.
Prawdziwy eventowiec – nie ma dla niego eventu niemożliwego do zrealizowania.
Człowiek, który zawsze stawia sobie wysoko poprzeczkę
Kocha to co robi! Robi to co kocha!

A przy tym wszystkim pozostaje sobą. Człowiekiem otwartym, wesołym i traktującym życie z przymrużeniem oka. Jego hobby to motoryzacja, a do kolekcji Astonów Martinów brakuje mu tylko tego w rzeczywistym rozmiarze. W wolnych chwilach jest Supermenem. Pragnie zrobić swój autorski kilkudziesięciotysięczny festiwal muzyczny!
Znając jego upór, z naszą pomocą – z pewnością mu się to uda.

Ukryj

Krzysiek K.

Członek Zarządu

Krzysiek to prawdziwy profesjonalista w każdym calu. Nie znamy osoby, która w tak skrupulatny sposób, jak on, podchodzi do swojej pracy. To człowiek, który nigdy się nie nudzi i nigdy nie odpoczywa, a w jego głowie na okrągło nowe pomysły i wizje.

Karolina

Event Manager

Unikalny miszmasz w naszym zespole. Rodowita częstochowianka, z wyboru krakowianka, a z przeznaczenia warszawianka. Z wykształcenia prawniczka, z zamiłowania event plannerka. Roztargniona, ale dobrze zorganizowana. Chaotyczna, ale poukładana. Miła, ale z pazurem.

Dowiedz się więcej

Tytan pracy lubiący dużo odpoczywać. Miłośniczka motoryzacji, dalekich podróży i muzyki elektronicznej. Najchętniej pojechałaby na Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Świata do Australii, zahaczając przy okazji Tomorrowland i zabrałaby ze sobą swojego Type-R’a 🙂 Nie, nie miejcie złudzeń, to nie samochód, to jej pies!

Ukryj

Monika

Event Spacialist

Dokładnie 7 dni zajęło jej to, aby zrezygnować ze studiów, pracy i życia na łódzkich ulicach i przeprowadzić się do Warszawy. Studentka kulturoznawstwa, przyszła Pani magister dziennikarstwa. Nie boi się wyzwań i zmian, jednak jednego jest pewna – praca w eventach to coś co kocha i chce robić już zawsze. Lubi klasyczną literaturę i niebanalne filmy.

Dowiedz się więcej

Z zamiłowania pani domu, kocha gotować, układać i planować. Marzy o tym, żeby o wschodzie słońca zobaczyć Taj Mahal, a o zachodzie pić najlepsze wino wśród wzgórz Toskanii.
Mimo częstego podenerwowania stara się nie dać wyprowadzić z równowagi 🙂

Ukryj

Krzysiek R.

Senior Event Manager

Uwielbia czuć ten dreszczyk emocji przed realizacją, kiedy nie widać jeszcze zamierzonych efektów, a cała wizja jest wyłącznie w jego głowie.
Branża eventowa daje możliwości rozwoju na różnych płaszczyznach. Dobry Event Manager musi mieć cechy Organizatora, Sprzedawcy, Negocjatora, Wizjonera. A elastyczność i kreatywność to standardowe umiejętności.

Dowiedz się więcej

Wielopłaszczyznowość tej pracy i fakt, że nigdy nie ma takich samych realizacji sprawia, że jest to dla niego wymarzone zajęcie.
Misją Krisa jest ciągłe poszerzanie spectrum umiejętności i kompetencji, co w przyszłości będzie owocowało, gorąco w to wierzę, najlepszymi realizacjami na rynku.

Prywatnie ma dwie wielkie pasje. Są to podróże w nowe miejsca i sport. Nie wyobraża sobie dnia bez aktywności fizycznej. Ciągle ma nowe zajawki, co sprawia, że ciężko za nim nadążyć. Z tego powodu ukuto wyrażenie, które go w pełni określa:
„Sytuacja jest Dynamiczna…”

Ukryj

Michał

Junior Event Manager

Reprezentant wschodniej Polski. Odnośnie imprez, mimo młodego wieku z niejednego pieca chleb już jadł. Wkręcony w branże, głodny nowych doświadczeń. Ciekawy świata i otoczenia. Każdy event traktuje jak nową przygodę oraz lekcję. Pasja – sport z naciskiem na piłkę nożną.

Dowiedz się więcej

Ceni sobie ciszę i spokój, jednak nie ma problemu żeby odnaleźć się w zamieszaniu. Wykształcenie rozpoczynające się od bezpieczeństwa narodowego na logistyce kończąc. Lubi kreatywne wyzwania. Największą satysfakcje daje mu zrealizowanie czegoś z pozoru niemożliwego. Zawsze gotowy do pomocy!

Ukryj

Daryna

Creative

Daryna to wulkan kreatywności. W małym ciele krąży ogromna energia. Jej pomysły nieraz wciskają w fotel, ale jak się okazuje, zazwyczaj trafiają w gusta klientów. To przez to, że jej wyobraźnia jest niczym nieograniczona

Dowiedz się więcej

Trudniejsze zadanie rodzi bardziej ciekawe rozwiązanie:) Od samego dzieciństwa zajmowała się tańcami towarzyskimi. Jest to niezwykle czarujący, ale ciężki sport. 2 minuty na mistrzostwach wymagają miesięcznej pracy na sali. Wzięcie się za nowego briefa może porównać z wejściem na parkiet taneczny w czasie zawodów: nie słyszałeś jeszcze muzyki, nie wiesz kto jest twoim przeciwnikiem, ale zrobisz wszystko żeby być najlepszym. W sercu ogień a w oczach zwycięstwo – takie podejście do pracy ma każdy ze współpracowników agencji Ibento.

Ukryj

Maciek

Junior Event Specialist

Dwa metry chodzącej, pozytywnej energii. Od dziecka zgromadził w okół siebie mnóstwo przeróżnych charakterów stąd z łatwością nawiązuje nowe kontakty i nie boi się konfrontacji face-to-face. Ciężko jest mu usiedzieć w jednym miejscu, dlatego dużo podróżuje skąd czerpie wiele inspiracji i nietuzinkowych pomysłów.

Dowiedz się więcej

Wulkan energii (po porannej kawie). W kwestii pracy, rzeczy niemożliwe wykonuje od ręki, na cuda trzeba chwilę poczekać:) Uwielbia wyzwania – przy każdym zadaniu wysoko stawia sobie poprzeczkę. Z wykształcenia logistyk, uwielbiający szeroko pojętą aktywność fizyczną. Jego cichym marzeniem jest drewniana chatka na cichej wyspie.

Ukryj

Przykładowe projekty
European Day for Border Guards 2015
Piknik Poznaj Dobrą Żywność
Otwarcie terminala kontenerowego
Klub Siatkarski SKRA Bełchatów
I i II Zjazd Balneologiczny
Cykl 6 Małopolskich Kin Letnich
Festiwal Nauki – Oświeć się!
Piknik rodzinny
Międzynarodowa konferencja – Przyjazna Wieś
Poczta Świąteczna PKP
International School and Conference on Network Science” (NetSciX)
Piknik rodzinny
Szkocki karnawał
Dni Funduszy Europejskich
Inauguracja Trasy Czerwonej Nitki
Festiwal Nauki w Krakowie
Gala Polska Pięknienie
Otwarcie gazociągu
Konferencja podsumowująca
Konferencja Moc w Regionach II
Dzień Dziecka w Kancelarii Premiera
Piknik z Funduszami Europejskimi
Szkocki karnawał
0
Ukończone projekty
0
Wypite kawy
0
Genialne pomysły
0
Zadowoleni uczestnicy

Facebook