Think. Feel. Do.

Co robimy?

Planujesz event?
Zobacz, jak możemy Ci pomóc

Imprezy firmowe i integracyjne

Nie ma lepszego sposobu na nawiązanie bliższych kontaktów i zbudowanie zaufania w grupie niż zabawa poza murami firmy. O tak, taka impreza dla pracowników to sprawdzony sposób na stworzenie zgranego zespołu, chętnego do wzajemnej współpracy w realizowaniu zadań. Tak się składa, że imprezy integracyjne dla firm to coś, w czym czujemy się mocni! Ale nie tylko. Może chcesz wydać przyjęcie promujące nowy projekt lub markę? To również pozycje z gwiazdką w naszym imprezowym menu.
imprezy firmowe i integracyjne
targi, kongresy, konferencje

Targi, kongresy, konferencje

Konferencje służą głównie wymianie doświadczeń zawodowych i naukowych. Jeśli planujesz takie spotkanie i zapraszasz na nie gości z odległych rejonów kraju czy reszty świata, powierz nam to zadanie. Organizacja konferencji firmowych to nasza codzienność.

Imprezy plenerowe

Pozwól sobie na złapanie oddechu na świeżym powietrzu. Impreza firmowa w plenerze to moment, podczas którego zmienia się percepcja i wyzwalają endorfiny. To chwila dla ciebie i twojego zespołu, w innej niż dotychczas oprawie. Podczas imprezy plenerowej możesz pozwolić sobie na totalnie nowe, nieoczywiste atrakcje. A my pomożemy ci zorganizować to wydarzenie, które na długo zapadnie w pamięć. Dajemy słowo!
imprezy plenerowe
gale i jubileusze

Gale i jubileusze

Pomimo, że cenimy dobrą zabawę, rozumiemy również potrzebę zachowania powagi i dystansu w sytuacjach, które tego wymagają. Organizacja gali lub jubileuszu to jedna z takich okazji, w których wykazujemy się odpowiedzialnością, a także wysokim profesjonalizmem.

5 lat

300 zrealizowanych eventów

4 pokonane żywioły

1500+ dni eventowych

170 tys. uczestników w 2019 r.

Incentive travel

Eventy dookoła świata

Jak działamy?

1
Wysyłasz do nas brief. Tylko i aż. Dzieli nas tylko jedno kliknięcie    
2
My przygotowujemy ofertę – wolisz nie wiedzieć, co dzieje się za kulisami, ale burzy mózgów w Ibento nie zapomina się do końca życia
3
Jak już wszystko wspólnie ustalimy, to przygotowujemy się do realizacji! Dopinamy wszystko na ostatni guzik
4
It’s showtime! Nasz ulubiony punkt programu. To tutaj możemy pokazać, na co stać nas i nasze dziki*

*Tak, dobrze czytasz, pracujemy z najlepszymi dzikami w mieście. Są to nasi zaufani pomocnicy, którzy zaczynali jako warchlaczki, a teraz sieją postrach jako dziki do zadań specjalnych.

Szalony pomysł na event? Od tego jesteśmy!