Studio graficzne

Nasze studio graficzne to nie tylko narzędzia. To już nie burze mózgów, które nam towarzyszą, to istne huragany! Przejmujemy stery, kiedy wyczerpują się Twoje pokłady kreatywności i wspólnie obieramy

 

Kierunek

 

Ty decydujesz, czy bazujemy na Twoim pomyśle, czy zaczynamy zupełnie od zera. Temu procesowi towarzyszą spotkania, wideokonferencje, mazanie po whiteboardach, pogryzione ołówki i setki notatek. Uwierz, wspólne projektowanie graficzne to mega fajny proces, dający dużo satysfakcji i radości.
Kreujemy brandbooki, aktualizujemy Twój Key Visual, wymyślamy graficzne przygody Twoich brandowych bohaterów i wysyłamy ich w świat pełny fantazji i nieskończonych pomysłów.

THINK (IN)OUTSIDE THE BOX

 

Wielokrotnie powtarzamy: lubimy, kiedy w pudełku dzieją się rzeczy niemożliwe. Wykorzystujemy jego przestrzeń w 101%, aż naprawdę trzeba z niego wyjść. I co wtedy? Wskakujemy do następnego, ale najpierw dokładnie je oglądamy. Dalej wypełnia się już w tempie geometrycznym! Bo pomysł rodzi pomysł. A kiedy są ich dziesiątki, to sami nie wiemy czy DHL da radę to dźwignąć 🙂

TU

 

zachodzi cały proces twórczy. Uruchamiamy nasze MUSKi i w naszej salce MUSK zabieramy się do pracy. Zdjęcie tuż przed nadejściem huraganu..
IMG_3193

Studio graficzne w Warszawie